ПСЖ със сериозен интерес към Деле Али

Френският шампион ПСЖ ще се опита да привлече в състава си изпадналият в немилост в Тотнъм Деле Али, твърди Daily Mail. Парижани се опитаха да вземат английския национал още миналото лято, но тогава „шпорите“ отказаха да го пуснат.

Али обаче не присъства в плановете на мениджъра Жозе Моуриньо, след като не е стартирал в нито един мач във Висшата лига след загубата още в първия кръг от Евертън, в която той бе заменен на полувремето. Всъщност 24-годишният Али има само едно участие като резерва – при победата с 6:1 над Манчестър Юнайтед, когато записа 21 минути.

Медията съобщава, че Али също е съгласен да напусне Тотнъм, тъй като иска да играе редовно.

Източник fakti.bg / Уведомете за фалшива новина

Loading

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

12 декември 1800 г. Вашингтон става столица на САЩ

На 12 декември 1800 г. Вашингтон става столица на САЩ. Още през 1788 г. Джеймс Мадисън изтъква необходимостта от федерален окръг в есето си „Федералист № 43”, твърдейки че столицата на страната трябвало да се различава от щатите, за да осигури собствената си издръжка и безопасност. Атака срещу конгреса във […]